BİZ KİMİZ ?

Eron Danışmanlık yıllardır sektörün içinde bulunan, alanlarında uzman mühendis ve mimarlar tarafından 2017 yılında kurulmuştur. Yıllar boyunca farklı firmalarda yaptıkları çalışmalarla biriktirdikleri tecrübe ve yetenekleri ile sektörde adlarını duyurmuşlardır. Kendi şirketlerini kurarak kaliteli hizmetlerini sizlere sunuyor, aynı zamanda daha geniş bir çalışma alanına yayılarak sadece danışmanlık ile değil, 'Proje' ve 'Uygulama' gibi hizmetlerle de size en iyi şekilde hizmet veriyor. Şirketin en büyük amacı ise en iyi, en kaliteli ve en ekonomik hizmetle beraber müşterilerin memnuniyetini sağlamak.

About

MİSYONUMUZ

Hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak. Yurt içi ve yurt dışında projelerimizi büyüterek en çok tercih edilen lider danışma şirketi olmak, rekabet gücümüzü ve müşteri memnuniyetini arttırmak.

About

VİZYONUMUZ

Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

KALİTE POLİTİKAMIZ

'Eron Danışmanlık' Tüm süreçlerde, müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayan bir anlayış içinde güvenilir ve aranan firma olmayı, Maliyetleri düşürmek teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi ve uygulamayı, Kalite sistemleri çerçevesinde tüm çalışanların daha yetkin ve yeteneklerini en üst seviyede kullanabilen kişiler haline gelmeleri için ekip çalışmasına önem vererek kalite düzeyini sürekli yükseltmeyi, Tedarikçi ve tedarikçilerle güvene dayalı bir işbirliği içinde olmayı, En uygun, en doğru ve en ekonomik çözümleri en hızlı biçimde üreterek daha sonra ortaya çıkabilecek uygunsuzlukların önüne geçmeyi, Başlanan her projeyi zamanında ve en üst düzey tekniklerle projesine tam uyumlu, istenen kalitede ve bütçe sınırları içinde eksiksiz tamamlamayı, İçinde bulunduğumuz topluma ve çevreye saygılı, örnek bir kuruluş olmayı Kalite Politikası olarak belirlemiştir